„Pójdźmy wszyscy do stajenki…”
XVI Przegląd Kolędowy w Tyczynie
pod patronatem Burmistrza Tyczyna

Organizatorzy:
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. K. Sobczyk w Tyczynie
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Rzeszowskiej
Parafia pw. Św. Trójcy i Św. Katarzyny w Tyczynie
Dyrektor artystyczny:
Magdalena Bukała
Termin: 22 stycznia (niedziela) 2023r.
Program Przeglądu Kolędowego
15.00 – próby chórów w Ośrodku Kultury przy ul. A. Mickiewicza 1
16.00 – uroczysta Msza Św. z udziałem chórów i scholi w Kościele Parafialnym w Tyczynie
17.15 – koncert kolędowy w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Katarzyny
Sobczyk w Tyczynie
I. Przegląd
 W czasie przeglądu w Ośrodku Kultury każdy chór/schola śpiewają po dwie kolędy lub pastorałki ze swojego repertuaru.
 Na zakończenie przeglądu połączone chóry śpiewają:
1. „Dzisiaj w Betlejem” – wspólnie z publicznością
2. „Pójdźmy wszyscy do stajenki” – wspólnie z publicznością
Uwagi:
Prosimy o potwierdzenie udziału na załączonych kartach zgłoszeń do dnia 08.01.2023r. na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie, ul. Mickiewicza 1, 36-020 Tyczyn lub drogą mailowa: [email protected], liczba chórów/scholi ograniczona (max. 10 chórów/scholi) decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przesłane po 08.01.2023r. nie będą przyjmowane.
Chóry/schole zainteresowane śpiewem podczas Mszy Św. prosimy o kontakt telefoniczny.
Informacje organizacyjne w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. K. Sobczyk w Tyczynie pod nr tel. (17) 2219 363, (17) 2293-239.
Chóry i schole uczestniczące w Przeglądzie otrzymają dyplomy i okolicznościowe pamiątki.
Chóry i schole przyjeżdżają do Tyczyna na koszt własny lub instytucji delegującej.

DO POBRANIA:

Nuty – pojdzmy_wszyscy_do_stajenki (1)

Nuty – Dzisiaj w Betlejem

Karta zgłoszeniowa – Karta zgłoszeniowa 2023